Změna designu a novinky v mém životě

22. srpna 2016 v 21:06 |  Z mého života
Krásný prázdninový den Vám všem!Půl roku tu nic a nikdo nebyl. Protože i na mě dolehla nutnost blogové pauzy. Inspiraci na psaní jsem sice stále měla, ale nebyla chuť psát. A články z donucení, jen aby tu něco bylo, jsem psát rozhodně nechtěla. Po půl roce jsem ale opět dostala chuť přihlásit se na blog a kouknout, co se tady změnilo. Nic. Všechno zůstalo tak, jak jsem to tady na konci ledna nechala. Skoro nikdo už tady ani nezavítal, a já se nedivím. Proč by sem někdo lezl, když tu nebylo co číst!

Tak jsem si procházela moje rozepsané články a nevěděla, který mám dokončit jako první. Nakonec jsem si rozklikla tlačítko "Nový článek", protože nejde prostě dopsat půl roku starý rozepsaný článek. Prostě to nejde. Za tu dobu jsem se zase posunula někam dál a změnil se můj pohled na svět a celkově bych řekla, že přemýšlím o všem tak trochu jinak.

Mám chuť zase blogovat. A jako první krok jsem se rozhodla změnit design blogu. Už je taky aspoň rok starý a moc se mi nelíbil, takže jsem se s chutí do toho pustila. Výsledek můžete posoudit sami, ale i kdyby se Vám to nelíbilo, tak mi to je jedno a měnit to hned tak nebudu. I když je moje oblíbená barva červená, tak jsem jí použila jen minimálně, protože jsem měla pocit, že to moc razí. Kombinace černé a bílé se mi zamlouvala rozhodně více, tím se nedá skoro nic zkazit. Taky jsem upravila rubriky, některé jsem smazala (protože jsem je vlastně nepoužívala) a některé zase přidala. Je tady nová rubrika "cestování", protože si myslím, že k tomu mám co říct. Konečně se mi totiž začíná plnit můj velký sen a to cestovat hodně a často. :) Další nová rubrika jsou "knihy". Co jsem na VŠ, tak čtu čím dál víc (a ne jen povinnou četbu) a od ledna jsem přečetla spoustu zajímavých knih, o kterých bych se zde chtěla zmínit a možná Vám tak dát tip na čtení nebo jen motivaci k tomu si něco přečíst. A pak je tady přidaná rubrika "Ebay nákupy". Na Ebay nakupuji docela často a články na toto téma patřily zde k nejčtenějším, a proto jsem se rozhodla vytvořit na toto téma samostatnou rubriku. Od ledna mi přibyla spousta věcí z Ebay, takže určitě mám o čem psát.

Další změna, kterou jsem provedla na svém blogu je na první pohled neviditelná. A projeví se až časem. Jde o to, že jsem se rozhodla zorganizovat si své články. Udělat si v tom systém - co a kdy budu psát. Chtěla bych publikovat články nějak pravidelně, i když vím, že to zpočátku bude asi těžké, ale dejte mi prosím čas a možná, že se to naučím. :D Sama bych si to moc přála. Myslím, že by to můj blog posunulo zase o kousek dál.

A co ještě bych Vám tak řekla?
Můj život se konečně stává takový, jaký jsem kdy chtěla. Zjistila jsem, že být šťastný není něco nedosažitelného. Kdyby se mě někdo teď zeptal, jak jsem spokojená se svým životem, tak bych odpověděla, že jsem šťastná. A opravdu jsem, cítím to tak. Nic mi nechybí a všechno je tak, jak má být. Umím se radovat z úplně obyčejných věcí, jako je krásné slunečné ráno. Mám plány do budoucna, na které se moc těším. Toto všechno mi trvalo ale nějakou dobu, než jsem si to uvědomila. Pomohlo mi k tomu pár věcí, lidí a zkušeností. Řekla bych ovšem, že to je na samostatný článek, takže teď se o tom rozepisovat nebudu.

Prozatím Vám přeji krásný zbytek dne a těším se u dalšího článku. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama