JAK VYDĚLÁVAT NA INTERNETU

7. října 2015 v 19:18 |  Ostatní
Zdravím všechny a přeji krásný den!


Před nějakou dobou jsem tady slibovala článek na to, jak vydělávat na internetu. Tak tady ho máte. Určitě jste již slyšeli o různých "klikačkách" na reklamy - dostáváte peníze za klikání na reklamy. Takovýchto stránek je spousta a bohužel ne všechny jsou důvěryhodné. Zvláště u těch českých se jedná o podvody. Ale existují i jiné klikačky, které opravdu vyplácí. O jedné takové bych Vám dnes chtěla povědět.


Jedná se o klikačku s názvem PaidToLogin. Už podle názvu můžeme vidět, že slibuje peníze jen za přihlášení. Právě proto bych tuto stránku ani nenazvala "klikačkou", protože tady se na žádné reklamy nekliká, stačí, když se každý den přihlásíte a již za to Vám nabíhají nějaké ty penízky. Možná si teď říkáte, že to je moc snadné a divné. Samozřejmě, že za to jedno přihlášení nedostatne nějaké závratně velké částky - jedná se o $0,001 za jedno přihlášení za jeden den. ALE!!! Tato částka se dá lehce navýšit. Vše vysvětlím.


REFERRALOVÉ

Funguje zde systém referralů. Nevíte co to je? → vysvětlím. Referral je Vámi doporučený člověk, který se zaregistroval na stránku pod vás, přes váš odkaz. Tento systém funguje i na jiných stránkách, než jsou klikačky na reklamy. Z výdělku referrala pak získáváte určité procento peněz, ale zároveň se vašemu refferalovi nic neodečítá. Je to tudíž výhodné pro obě strany. U většiny klikaček tento systém funguje a právě díky referralům se dá slušně vydělávat. Kdybyste klikali sami, tak si vyděláte peníze o dost pomaleji.


JAK TO FUNGUJE NA PAID TO LOGIN

Vrátíme se teď zpět ke stránce PaidToLogin. Jak to tedy přesně funguje? Za každého referrala vyděláváte 10%. Ale to není vše! 10% z výdělku získáváte za každého referrala v 10 liniích. Je to pro vás zmatené? Zkusím to vysvětlit ještě jinak - když doporučíte nějaké lidi a ti zase doporučí jiné lidi atd. až do 10 linie, tak ze všech těchto lidí dostáváte nějaké penízky. Výdělky se tím zvýší několikanásobně. A to vše jen za jedno přihlášení denně. Pak to už nemusí být jen $0,001 ale třeba $10 za den.

Počet refferalů ani výdělky nejsou omezeny, takže za nějaký čas si tak můžete vybudovat pěkný pasivní příjem. Výplatní minimum je velmi nízké, vybrat si můžete již od $0,1 na PayPal.


JAK SE ZAREGISTROVAT?

Úplně jednoduše, vše je zdarma. Klikněte na odkaz níže (tím se navíc zaregistrujete do mé linie, čímž se stanete mým referralem a já Vám za to moc děkuji)

http://www.paidtologin.com?ref=55808.


Vyplníte e-mail a heslo, které si vymyslíte a kliknete na tlačítko Submit. Tím se zaregistrujete a zároveň přihlásíte. Poté se každý den přihlašujete úplně stejně. Nejdříve se vždy dostanete na stránku s reklamou, kde vpravo nahoře kliknete na tlačítko Skip this ad. A poté jste již na své stránce, svém účtu, kde vidíte všechny pohyby - kolik máte vyděláno, statistiky, počet referralů, váš reflink (váš referenční odkaz, který slouží k získávání referralů). To vše vám zabere asi 10 sekund denně.


JAK SI VYBRAT PENÍZE?

Peníze na takovýchto klikačkách se vyplácí přes různé elektronické peněženky, nejznámější je PayPal, kterou určitě někdo z vás má. Pokud PayPal nemáte, tak si budete muset založit, pokud chcete vydělávat na této (i jiných klikačkách). Je to lepší, protože je to bezpečnější, nikdo neuvidí vaše číslo účtu, jedná se o jakéhosi prostředníka mezi stránkou a vaším účtem. Peníze z PayPalu si pak jednoduše přepošlete na svůj běžný bankovní účet.
Ale tedy zpět k tomu, jak to vše udělat. Když se přihlásíte, tak dole najdete tlačítko My Settings, na které kliknete. Úplně dole najdete políčka Email/PM account a Confirm Email/PM account. Do obou zadáte svůj PayPal email, z boxu za tím vyberete PayPal (jsou tam ještě jiné elektronické peněženky, s nimi ale zkušenosti nemám, proto Vám tady píši o PayPalu). Poté samozřejmě dáte Get Paid → a výplata by měla cca do týdne přijít na zadaný PayPal účet.


Abych to na závěr shrnula, celá tato věc se točí kolem získávání referralů, protože ti jsou klíčem k lepším výdělkům. Musíte akorát další lidi zasvětit do systému, vysvětlit jim, jak to všechno funguje, hlavně to, že každý musí získat další referraly (dobré aspoň 3, ale čím víc tím líp). Je důležité, aby každý měl nějaké ty referraly, protože jedině pak můžeme všichni dobře vydělávat. Pak už jen stačí každý den se přihlásit a je to!

Pozn. Hodně lidí si myslí, že budou hned první dny vydělávat velké peníze. Trošku vás zklamu, ale toto chce trochu času, za měsíc či dva na tom budete líp. Důležité je nevzdávat to, když hned první dny nevidíte částky v dolarech. :)

Pokud Vás tento nápad zaujal a chtěli byste to také vyzkoušet, budu moc ráda, když se zaregistrujete pode mě. Když kliknete na odkaz níže (to je můj reflink) a zaregistrujete se, budu Vás moct počítat mezi mého referrala.

http://www.paidtologin.com?ref=55808.


Nezapomeňte se každý den přihlašovat a šířit tuto zprávu dál, abychom všichni měli co nejvíce referralů. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Betty Betty | E-mail | Web | 9. října 2015 v 19:56 | Reagovat

Mně to přijde strašně složité, ale asi na tom nic těžkého nebude. Každopádně do toho asi nepůjdu, protože za prvé, nemám bankovní účet a za druhé, natož paypal. :D hodně štěstí s hledáním referralů :)

2 Lola-J Lola-J | Web | 10. října 2015 v 23:10 | Reagovat

Hm, o tom jsem neslyšela, ale zní to celkem zajímavě. :) Jen by se mi nechtělo to moc často kontrolovat. :D

3 Nikki Makri *CZECH GIRL IN GREEK WORLD Nikki Makri *CZECH GIRL IN GREEK WORLD | Web | 11. října 2015 v 13:31 | Reagovat

Ahoj, moc děkuji za pochvalu :-) Jinak mně to dává také zabrat jelikož já jsem jeden z těch lidí, který taky chodí všude přesně a dává si na tom záležet a tím pádem to očekávám i od ostatních, ale tady to tak prostě není :-)) Zatím mi to pěkně hraje na nervy...ale snad si zvyknu :-)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama