NEJDELŠÍ PRÁZDNINY MÉHO ŽIVOTA

24. srpna 2015 v 21:44 |  Z mého života
Přeji krásný, ještě prázdninový den, Vám všem!


Jak jste si mohli všimnout, měla jsem menší pauzu od psaní. Mám to tak každé letní prázdniny, protože jsem často pryč. O prázdninách si totiž chci odpočinout i od internetu a všech těch sociálních sítí. Poslední článek tady byl 23. června a od té doby uběhlo již spoustu dní. Zažila jsem mnoho krásných zážitků a ještě mě jich několik čeká, protože moje prázdniny ještě nekončí. Letos jsem maturovala a to znamená, že jsem prožila a stále prožívám nejdelší prázdniny mého života. Volno mám již od 22. května, což je teď 95 den! (ano, počítám to :D ). A protože mi škola začíná až 22.září, tak mám před sebou ještě pár týdnů. Paráda, že?


Co se týče blogu, tak ten nechci zanedbávat, chci se do toho znova dostat. V hlavě mám teď hodně nápadů na články - přes prázdniny jsem získala hodně inspirace a chci toho využít. Podělit se o mé postřehy, zkušenosti, tipy a mnoho dalšího. Protože nastupuji na vysokou školu, tak to možná bude zpočátku složitější s blogem. Očekávám, že první dny na škole budou pro mě dost náročné a zmatené, protože to bude přece jen něco nového. Ale doufám, že ty začátky překonám rychle a poté už půjde vše hladce.

Před sebou mám však ještě několik prázdninových akcí, takže zase budu mimo domov a mimo internet. To víte, snažím se, abych si tyto prázdniny užila, jak nejvíc to jde! Přece jenom, takové prázdniny jsou jen jednou v životě.

To je zatím ode mě vše, chtěla jsem Vám napsat jen takový krátký článek, abyste věděli co a jak. Doufám, že až se to tu zase rozjede, tak se sem budete rádi vracet. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama