CHEERLEADER

27. srpna 2015 v 22:07 |  Písničky
Přeji všem krásný čtvrteční večer!


Asi posledních pět dnů poslouchám pořád dokola jednu písničku, a proto jsem se rozhodla, že se o ni s Vámi podělím. Pokud sledujete TV Óčko, tak jste ji nejspíš už slyšeli. Hráli (a stále hrají) ji tam celkem často. Jmenuje se Cheerleader a zpívá ji zpěvák, který si říká OMI. O tomto zpěvákovi jsem nikdy předtím neslyšela, ale tato písnička mě dostala hned napoprvé.


Proč Vám to ale všechno vyprávím? Tuhle písničku znám již pár měsíců, není to úplná novinka. Co ale je novinka je cover této písně v podání skupiny Pentatonix. (O té jsem tady již psala, můžete se podívat ZDE.) Před 6 dny (21.8.2015) se tato píseň objevila na Youtube. Já jsem si toho samozřejmě okamžitě všimla, protože kanál Pentatonix odebírám. :) A když jsem si poslechla jejich verzi, tak jsem se do té písně zamilovala snad ještě víc.

Nemám nic proti originálnímu znění této písně, ale v podání této úžasné acapelly se mi písnička líbí víc. A nejen samotná písnička, ale i videoklip. A tak jsem tuto píseň začala poslouchat znova...a pořád dokola. Dokonce jsem začala hledat i noty na klavír k této písni, protože jsem si ji moc chtěla zahrát (a zazpívat :D). A našla jsem. Našla jsem celkem lehkou verzi této písně, kterou jsem se naučila za jedno odpoledne.

Kdybyste měli zájem o tyto noty, tak Vám je můžu poslat přes mail. Stačí když mi napíšete do komentáře, kde připíšete svůj mail a nebo mi napište rovnou na mail (je napsaný v Menu).

Na závěr Vám přidám samozřejmě i video, ať si to rovnou můžete poslechnout. :)


Tak co? Líbí se Vám tento cover taky tak moc jako mě?
Mějte se krásně a těším se u dalšího článku.

PS. Víte, co vlastně znamená "cheerleader"? → poznáte to z úvodního obrázku :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama