POKRAČOVÁNÍ...

23. května 2015 v 21:37 |  Z mého života
Zdravím po neuvěřitelně dlouhé době !!!


Tohle byla snad nejdelší pauza co se týče mého blogu! Nebyl ČAS - to je hlavní a taky nebyla chuť. Nejsem člověk, který si vede blog pravidelně a nikdy to tak nebude. Když nechci, tak nebloguju. Ale blog si nemažu, protože vím, že dříve či později si na blog znovu vzpomenu. Což se stalo právě teď. :)


Maturita

Měla jsem náročný školní rok, protože jsem maturovala. A já jsem člověk, který přípravu na maturitu opravdu nepodcenil. I když jsem někdy měla chuť věnovat se blogu místo učení, tak jsem se dokázala přemoct a říct si prostě NE! Teď se musíš učit, potom budeš mít času víc než dost. A je to pravda. Teď mám více než 3 měsíce (zasloužených) prázdnin před sebou.

Jak jsem dopadla?

Maturitu jsem zvládla velmi dobře, jsem velmi spokojená a rozhodně nelituju času, který jsem strávila při učení. Jen tak pro informaci, maturovala jsem celkově za 6 - tři jedničky a jedna trojka. (Ta trojka byla samozřejmě z matiky, ale to mi vůbec, ale vůbec nevadí, protože matiku studovat nebudu). Ale známky vlastně nejsou vůbec důležité. Na to se nikdo nikdy ptát nebude. Důležité je, že tu maturitu prostě mám. Možná, že někdy sepíšu článek o tom, jak se připravit na maturitu, jak se učit atd. protože myslím, že Vám můžu předat cenné informace. Kdybych teď měla maturovat znovu, možná bych trošku pozměnila styl učení.

Budoucnost blogu

Co se týče budoucnosti tohoto blogu, tak sama ještě nevím. Momentálně nemám žádné plány, asi se podívám do rozepsaných a dopíšu nějaký článek, protože jich tam mám opravdu spoustu a myslím, že tam mám dost zajímavá témata.

Tak to by bylo pro dnešek vše, chtěla jsem napsat takový kecací článek, abych odůvodnila svou nepřítomnost. Vím, že mezitím moje návštěvnost klesla na 0 a kdyby to šlo, tak by šla i do mínusu. Nějak zvlášť mi to nevadí, vlastně jsem to očekávala. Doufám však, že dřív nebo později si tady nějací čtenáři najdou cestu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tee Pee Tee Pee | 23. května 2015 v 21:44 | Reagovat

Zdravím Tě,
netuším jak začít, nikdy jsem nebyla nucena nic podobného dělat, ale bylo mi to doporučeno a logicky jsem si i jistá, že je to asi to jediné, co mi může pomoci splnit můj sen. Proto se předem omlouvám, pokud Tě má žádost bude obtěžovat, ale věř, že i těch pár sekund, které mi věnuješ, mi pomůže splnit můj největší sen.
Jsem hrdá majitelka toho nejúžasnějšího stvoření, které jsem kdy potkala- tříleté psice čistokrevného voříška jménem Amy. Ačkoliv jsme si prošly nejednou nesází, je mým nejlepším parťákem, přítelem, ochráncem a oddaných společníkem. Po váhání a uváhách "ono to stejně nevyjde" jsem se nakonec rozhodla nás přihlásit do jisté soutěže. Pokud jsi dočetla až sem, jsem Ti velmi vděčná za Tvou pozornost a dovolím si troufale požádat, zda by jsi mi tento sen pomohla splnit. Stačí otevřít tento odkaz → http://www.brithappytogether.cz/ a pod videem ("Tee Pee") kliknout na tlačítko "To se mi líbí" (nutno dole na stránce listovat na stranu 3).
Předem děkuji a věřím v Tvojí pomoc :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama