PROSINEC

2. prosince 2014 v 17:51 |  Z mého života
Zdravím všechny po dlouhé době!

Poslední článek jsem psala 10. listopadu a to už je nějaký ten pátek. Ale co už. Prostě jsem neměla čas, ani chuť. Na vysvětlenou bych řekla, že jsem byla 2 týdny nemocná (angína), před tím jsem měla náročný týden se sborem, jelikož se konal festival Opava Cantat (nevím, jestli znáte, ale pokud ano, tak víte, že je to náročné, hlavně pro organizátory). Dále se začínám hodně soustředit na klavír. Chci zkusit talentovky na konzervatoř a zjišťuji, že to nebude zas tak lehké. Takže cvičím, učím se teorii, chodím na přípravné kurzy. Dále je tady škola, na kterou bych v tomto roce taky neměla zapomínat. Jsem přece maturantka. Podala jsem přihlíšku k maturitě, už mám i po stužkováku, takže teď hrdě nosím na batohu připnuté stužky.

Sama nevím, kdy si zase najdu čas a napíšu nějaký článek. Rozepsaných jich mám hodně, to jo, ale nejsou dokončené. A já nemám čas. Opravdu mě tak trochu štve, že už je prosinec. Nemůžu uvěřit, že to tak letí. Připadá mi, že jsem od září neudělala skoro nic. Skoro nic do školy. Jinak se toho stalo hodně.

A těším se už na léto. Nemám ráda zimu, protože je zima. Opravdu se strašně těším.

Do vánočních prázdnin zbývají ještě 3 týdny. Těším se na volno, protože doufám, že stihnu dohnat a udělat všechno, co jsem doposud nestihla. Ale taky si chci odpočinout.

Za pár hodin odjíždím do Německa se sborem. Jedeme tam koncertovat, podívat se na krásné vánoční trhy. Možná, že si trochu odpočinu, i když spíš myslím, že to bude makačka. Zpívat není žádná sranda. Ale tak zase nechodím týden do školy, že? Mělo by mi to vadit, protože to je již třetí týden, co nepůjdu do školy. Ale nevadí. Ale ty poslední 2 týdny před Vánocemi musím fakt zabrat.

No já už se nebudu vykecávat. Tento článek jaksi nemá pointu, je to jen proud mých myšlenek.

Tak doufám, že se máte taky dobře, snad ne tolik uspěchaně jako já. I když ty Vánoce a všechno kolem je vždy uspěchané. Bohužel.

Mějte se krásně.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Neviditelná :) Neviditelná :) | Web | 6. prosince 2014 v 21:57 | Reagovat

Ať ti to s tou konzervatoří vyjde ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama