30 DAY BLOG CHALLENGE

3. října 2014 v 21:22 |  Z mého života
Přeji příjemný večer!

Po delší odmlce přicházím s dalším článkem. Nedávno (asi před týdnem) jsem na internetu hledala něco do školy a náhodou jsem narazila na jednu stránku, kde blogerka dělala tzv. 30 Day Blog Challenge. Jednalo se o zahraniční blogerku (jméno si bohužel už nepamatuji) a moc mě zaujala svými články. Tak moc, že jsem čtením strávila přibližně hodinu (a to jsem měla dělat úkol :D ). Proč Vám to ale všechno říkám? Jestli to chcete vědět, tak čtěte dále...
Ta výzva se mi tak moc líbila, že jsem se rozhodla ji také udělat. Jen jsem si ji trošku upravila do své podoby.
1.změna je taková, že nebudu psát článek každý den. Absolutně bych to nestíhala. Takže bych výzvu vlastně mohla přejmenovat jenom na Blog Challenge - nebo AňaBlogChallenge :D
2.změna je taková, že si možná některá témata upravím podle sebe. Některé mi totiž přišly až moc osobní.

Vlastně jsem Vám ještě neřekla, co tato výzva obnáší. Takže je tady 30 témat - například Názor za kterým si stojím, Moje oblíbená kniha, Něco co ti chybí atd atd...Témat je tam spousta a jedno je zajímavější než druhé. Některé jsou více vážnější, jiné zase takové na pobavení. Nechci Vám tady dopředu prozrazovat všechna témata, protože to by pak nebylo překvapení. No a mým úkolem je napsat na každé téma článek. Článek musí být z mojí hlavy, proto taky budu tyto příspěvky vkládat do rubriky Z mojí hlavy. :)

Sama jsem zvědavá, jak to dopadne. Jestli to vydržím až do konce. Jestli zvládnu napsat všech 30 témat. Také by mě zajímal Váš názor na tuto výzvu. Já sama mám z toho dobrý pocit a už se velmi těším až začnu s prvním tématem. Ale zase nevím, jestli tyto články budou bavit i čtenáře. Upřímně, je mi to tak trochu jedno. Tento blog píšu hlavně pro moje potěšení a i když si to třeba nikdo nepřečte, tak mi to vadit nebude. Přečtu si to já. Možná se tak upevním i ve svých názorech na určité věci, protože, jak jsem už říkala, témata jsou velmi zajímavá.

Tak to by bylo pro dnešek vše. Dnes to byl takový kecací, informační článek. Mějte se krásně a první článek z výzvy AňaBlogChallenge očekávejte nejpozději do týdne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama