BUĎTE ORIGINÁLNÍ

7. září 2014 v 14:50
Zdravím všechny čtenáře!

Nejprve na úvod: nevím, jestli jste to někteří také zaregistrovali, ale poslední dobou nejde některým blogerům přihlásit se na blog. Nevím, jak to, ale ani mě to nejde. Tedy do té doby, než jsem si na facebooku přečetla něčí názor, že prý přes Explorer to lze. Tento prohlížeč sice vůbec nemám ráda, ale protože to jinak nejde, tak na blog se přihlašuji takto.

A teď už k dnešnímu tématu. Tento článek jsem chtěla napsat už dříve, ale jak říkám, až do dneška jsem nevěděla, jak se přihlásit. Protože začala škola, tak jsem se rozhodla pro takový školní článek - jak si ozdobit sešity. Věřím, že už jste takových podobných článků četli dost, takže Vás tady nebudu zahrnovat radami, jak na to. Spíše bych Vám chtěla dát inspiraci, podělit se o svoje výtvory.Začala jsem tím, že jsem si nakoupila potřebné sešity. Vzala jsem úplně ty nejlevnější. Dále jsem si koupila jednu složku obyčejných barevných papírů, lepidlo v tubičce a tenký černý fix. Ostatní potřeby jsem našla doma.

Dále jsem si našla speciální písmo, podle kterého jsem tvořila názvy. Jedná se tak trochu o graffiti písmo, které mě poslední dobou velice zajímá. Stejně jako graffiti obecně. Ale o tom článek možná jindy. Nejvíce času mi zabere nakreslit právě ten název daného předmětu. Vždy to totiž kreslím tužkou, pak obtáhnu fixem, pak vygumuju tužku, pak vybarvím, vystřihnu...je to dost práce, ale výsledek stojí za to.

No pak nápis nalepím na papír, který různě ozdobím. Někdy mám chuť dělat i takové roztomilé motivy, jako například sovička u sešitu z biologie. :D Však posuďte sami. Co říkáte na moje výtvory?

(Toto je můj oblíbený :) )

A co vy? Taky si zdobíte sešity nebo je Vám to jedno, jak sešit vypadá?
Mějte se krásně a hodně štěstí do dalšího školního týdne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama