CESTOVATELSKÝ TAG

30. srpna 2014 v 12:20 |  Cestování
Přeji pěkný den,

dnes jsem si připravila TAG. Je to můj první tag a musím říct, že jsem si to užila a občas musela dost popřemýšlet, co vlastně chci napsat. Tak si to užijte!1. Vyjmenuj všechny země, ve kterých jsi byla. - Nejsem moc velká cestovatelka (i když bych chtěla), ale myslím, že několik zemí již dokážu vyjmenovat. Takže je to Slovensko, Polsko, Anglie + Skotsko, Slovinsko, Rakousko a Itálie. Dalo by se říct 6 zemí, když Anglii a Skotsko budu považovat za jednu (Velká Británie). Taky nepočítám země, kterými jsem jen projížděla :D

2. Která země, místo, se ti nejvíce líbilo? - Nejprve mě napadlo město Edinburgh, protože Skotsko je prostě moje srdcovka, ale vzhledem k tomu, že miluji léto, tak dávám Řím. V Římě (ač jsem tam byla jen jeden den) jsem zažila naprosto úžasné chvíle. Prostě celkově ta atmosféra tam byla jedinečná.

3. Kam by ses jednou chtěla podívat? - Já bych chtěla procestovat snad celý svět! Opravdu. Ale vím, že je to nemožné, už z finančních důvodů. Ale přesto i tak mám své sny a mezi ně patří ostrov Bora Bora, Srí Lanka a Finsko. Je jich více, ale tyto tři jsou prostě top.

4. Vyjmenuj tři věci, které s sebou vždycky bereš na cesty. - Vždycky ať jedu kamkoli musím mít plavky (i když nemám v plánu se koupat, ale co kdyby, že? ), sluchátka+mp3, protože bez hudby ani krok a poslední věc bude nejspíš foťák - musím přece vše dokumentovat a pak z těch nejkrásnějších cest si vytvořit fotoknihy.

5. Jaké bylo nejlepší jídlo co jsi kdy v cizině jedla? - Já na to moc nejsem. Nerada zkouším nová jídla a většinou jsem věrná jídlům, které mám odzkoušené. Mohla bych tak spíše říct, jaké je moje nejhorší jídlo, které jsem jedla :D Ale to tady nepatří, takže co mi opravdu chutnalo byla pravá italská pizza, kterou jsem si dala v Neapoli (mimochodem to je místo, kde se pizza zrodila).

6. Jaká byla tvoje nejmilejší cesta? - Nevím, snad všechny, protože já jsem strašně ráda, když můžu někam vyjet. Nestává se mi to často a tak jsem za to vždy vděčná. Nejvíce se mi asi líbila ta 24-hodinová cesta do Skotska. Byl to prostě jedinečný zážitek.

7. Máš nějakou negativní vzpomínku na některou cestu? - Jedna se najde. Když jsem jela na Slovinko, tak jsem tam chytla nějakou špatnou virózu a strašně mě bolelo k krku - hlasivky. Tak moc, že jsem málem ztratila hlas, to jsem fakt jen šeptala. Bylo to strašné, nebyla se mnou žádná zábava. :D

8. Kam se chystáš tento rok? - Tento rok jsem již byla v zahraničí, byla to právě ta Itálie. Nevím jestli do Vánoc ještě někam pojedu. Zatím nemám žádné vyhlídky, ale možná se se sborem dostanu do Německa - uvidíme.

Tak doufám, že jste se pobavili a jestli taky děláte podobný tag, určitě mi dejte odkaz, ať se můžu taky podívat. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama