HUDEBNÍ KNIHKUPECTVÍ

2. června 2014 v 14:09 |  Ostatní
Zdravím, jak pak se dneska máte?

Přicházím s článkem hned druhý den. To je pro mě neobvyklé, ale mám prostě náladu na psaní (asi si musím vynahradit ten celý týden před tím bez článku). Dnes mám pro Vás připravený trochu inspirativní článek. Kde můžete hledat inspiraci v hudebních předmětech, dárkách.


Každý, kdo má rád hudbu to dává nějak najevo. Věci s hudebním motivem nám to umožňují. Přece je jen nemá každý. Jak už jsem kdysi říkala, věci s hudebním motivem se těžko shánějí v kamenných obchodech. Jedniná možnost, kde si pořádně vyberete jsou e-shopy. Ano, tady máte bohužel i poštovné, ale myslím si, že jednou za čas se ty peníze dají obětovat.

Chtěla bych Vám říct pár slov o e-shopu Hudební e-knihkupectví. Na tomto e-shopu naleznete spoustu věcí - noty (i zahraniční), akordy, texty písní, DVD a samozřejmě dárky.

Co se týče těch not, tak to jsem byla sama velmi překvapená. Dají se tam objednat noty, o kterých jsem neměla ani tušení. Třeba od známých zpěváků/skupin. Mě se například moc líbí noty s písněmi od Taylor Swift, převededé do sólové klavírní verze.


Teď ale zpátky k dárkům. V rubrice Dárky se zobrazí asi 60 položek, ze kterých můžete vybírat. Tady si 100% vyberete. Já jsem zde vybírala dárek pro mou učitelku klavíru a musím říct, že jsem nad výběrem strávila aspoň hodinu. Bylo to velmi těžké. Nakonec jsem jí vybrala belgickou čokoládu, jejíž kousky mají tvar klavíru.


Čokoláda obsahuje 8 ks a stála 160 Kč.

Když jsem tam tak vybírala, narazila jsem i na spoustu dalších věcí, které by se mi líbily. Tady máte malou inspiraci. :)

Něco do kuchyně - čajník a solnička s pepřenkou

Magnetky na ledničku


Něco pro bubeníky - podložka pod myš

Drobnosti taky potěší - obří klipsa a gumy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama