CO DÁL ???

1. června 2014 v 11:38 |  Music
Přeji příjemnou neděli,

poslední dobou je toho na mě mnoho. Ve škole nastala už krizová situace, kdy se se člověk musí do učení opravdu hodně nutit a už očekává konec roku. Já mám letos trošku prodloužené prázdniny, protože jedu za dva týdny do zahraničí. Takže už jen ty dva týdny vydržet.


Bohužel i blog trošku strádá. A myslím si, že to prázdninách to bude možná ještě horší. Ale někdy si čas na psaní určitě najdu. Třeba dnes mám chuť Vám sdělit, z čeho jsem velmi nadšená.

Už jsem kdysi psala o skupině The Piano Guys. (Můžete si přečíst ZDE.) Jejich skladby jsou naprostá bobma, alespoň pro mě. Nejinspirativnější osoba je mi Jon Schmidt, protože je klavírista. Skládá skladby...napsal jich už mnoho a jedna je hezčí než druhá. Mám samozřejmě své oblíbence, jako například Waterfall (kterou již dokážu zahrát).


Jon Schmidt

Rozhoduji se pro další skladbu, kterou se hodlám učit. Musela jsem to brát vylučovací metodou, na začátku jsem jich totiž měla vybraných asi 6 :D Jsem skoro na konci rozhodování. Buď to bude All of me nebo Can´t help falling in love. Ještě opravdu nevím, protože obě skladby jsou krásné ( a těžké). Možná mě to táhne spíše ke skladbě Can´t help falling in love. A to z jednoho prostého důvodu. Píseň All of me je více známá, hodně lidí ji zná a taky hraje. A já chci být vždy něco originálního, tak si vybírám skladby, které jsou méně známé.

Pokud budu mít přes prázdniny čas, naučím se obě. Teď si je můžete poslechnout a pak dejte mi vědět, která vás zaujala více.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama