NECHŤ DLOUHO VLÁDNE

24. dubna 2014 v 19:39 |  Ostatní
Zdravím všechny čtenáře!

V dnešní době se spousta lidí dívá na spoustu seriálů. Je jich tolik, že člověk snad ani nemůže stihnout se na všechny podívat. Možná to je však dobře, že jich je tolik, protože potom si každý vybere to, co se mu líbí.


Sledování seriálů beru tak trochu i jako učení. Posloucháním angličtiny se člověk taky lecos naučí. Navíc v seriálech je většinou použita ta hovorová řeč, přesně to, co potřebujeme.

Já bych Vám chtěla dnes představit jeden seriál, který mě poslední dobou strašně baví. Většinou ani nevím, jak najít dobré seriály, ale mám bezva kamarádku, která už toho má zkouknutého opravdu hodně a vždy mi dá nějaký dobrý tip.

Jedná se o seriál Reign. Tento seriál vypráví příběh mladé skotské královny Marie Stuartovny. Ano, odehrává se to v historii, v 16. století. Já navíc mám ráda Británii, tak jsem si říkala, že to bude něco pro mě. A v 16. století se nosily ty nádherně zdobené šaty, na což jsem se taky těšila.


Uznejte, že ty svatební šaty jsou krásné.:)


Můj pohled na seriál po zkouknutí 10 dílů:
Seriál je vhodný pro teenagery, protože se tam víceméně řeší vztahy, jako v jiných seriálech. Musím ovšem podotknout, že dojde i na intriky a trochu té opravdové historie, čímž mě seriál velmi zaujal. Dále kostýmy i herecké výkony si zaslouží jedničku. Co se trochu vymyká té historii je moderní hudba, která je výrazná. Někomu by to mohlo vadit, ale já se přikláním k názoru, že je to skvělý nápad, protože tak to více zaujme dnešní mládež.

První díly seriálu i s českými titulky můžete shlédnout ZDE.

Takže závěrem bych řekla, že tento seriál se mi opravdu líbí a mohu ho doporučit. Jen doufám, že takový dobrý děj vydrží i do dalších sérií. Z vlastní zkušenosti vím, že v pozdějších sériích se seriály "kazí", že už to není ono.

Znáte tento seriál? Napište mi Váš názor.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama