MUSIC JOY

1. dubna 2014 v 18:35 |  Z mého života
Zdravím všechny nové čtenáře!

Založila jsem si blog (to je všem jasné) a v tomto prvním článku bych vám chtěla sdělit pár základních (úvodních) informací.

Nejprve něco o mě. Jmenuji se Aňa, je mi 18 let a studuji na tom nejlepším gymnáziu (ale neřeknu vám, které to je). Ve škole mě baví angličtina, čeština, ale také matematika. Ve spojení s angličtinou mě napadá Velká Británie. To je má oblíbená země, ve které jsem již jednou byla a moc bych si přála se tam ještě někdy podívat. Mezi mé záliby patří hlavně hudba. Ráda zpívám a především ráda hraji na klavír. Hře na klavír se učím již od 6 let a v budoucnu bych se tomu asi chtěla věnovat - myslím tím studovat hudbu. Ale to je jen taková moje představa, sama nevím, co bude za rok. Mezi mé další koníčky patří sport. Nedělám teda nic profesionálně, spíše jen rekreačně. Ráda jezdím na kole, in-linech, plavu, hraji volejbal, badminton. Kdybych měla čas a peníze, tak bych vyzkoušela ještě Pole Dance. Strašně mě to fascinuje, i když vím, že tohle je náročný sport. Když je pěkné počasí, ráda trávím čas venku, v přírodě. Mám ráda procházky do lesa, kde fotím přírodu. Tím se dostávám k mému dalšímu koníčku a tím je focení. Nemám sice žádnou zrcadlovku, ale docela obyčejný foťák, který však na mé potřeby stačí. Jako každá holka mám ráda kosmetiku. Strašně ráda se líčím, vymýšlím různé typy líčení na různé příležitosti. Často chodím na různé kosmetické blogy, kde se inspiruji.

Teď bych Vám ráda řekla něco o tomto blogu, který právě vzniká. Tento blog bude převážně hudební, protože opravdu hudba je moje láska a opravdu si nedokáži představit život bez hudby.

Články na tomto blogu nebudou nijak pravidelné, budu psát jen, když budu mít chuť a čas a inspiraci. Nechci se do toho nutit, protože z dřívější zkušenosti vím, že takhle by mi ten blog dlouho nevydržel.

Doufám, že se tady aspoň někomu bude líbit. A i kdyby ne, můžu si to stejně psát jen pro sebe.
PS: Omluvte design blogu, už se pracuje na lepším.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama