MŮJ VELKÝ OBDIV PATŘÍ...

15. dubna 2014 v 17:45 |  Music
Přeji příjemný den.

Dnes bych chtěla vyprávět o lidech, kteří dělají opravdu dobrou muziku a jejich tvorba mě vždy dojme. Tento styl hudby se ovšem nelíbí všem. Není to totiž žádný pop nebo rock. Tuto hudbu ocení zvláště lidi, kteří mají sami k hudbě blízko a tudíž ví, jak těžké to někdy je.

O kom to tedy mluvím?

Mám na mysli americkou skupinu The Piano Guys. Je to čtyřčlenná skupina profesionálních hudebníků - Jon Schmidt, Steven Sharp Nelson, Paul Anderson, Al Van Der Beek. Tato skupina se stala slavnou díky serveru Youtube. Jejich videa jsou velmi profesionální a jejich hudba - nádhera.


A jaký styl hudby vlastně hrají? Říkám tomu klasická hudba pro 21. století. Věřím, že jejich hudba musí alespoň trochu zaujmout každého. Hlavní nástroje na které hrají jsou piano a violoncello. Nejlepší na tom je, že hrají třeba na pláži, v lese, na skále, ve vagonu - je radost je takhle poslouchat a kochat se krásnými scenériemi. Ještě jednou říkám, že videa jsou opravdu kvalitní, ve FullHD rozlišení.

Kromě klasických melodií hrají ovšem i moderní písničky. Například Just the way you are, Rolling in the deep, What makes you beautiful. Nebo také skládají své vlastní skladby. Vydali již 4 alba, takže výběr je veliký.

Bylo pro mě velmi těžké vybrat pro Vás jen jeden song, který by je měl přestavit. Nakonec jsem vybrala skladbu Titanium. Pokud se Vám skladba líbila, tak určitě navštivte jejich YouTube kanál, kde najdete spoustu dalších skladeb, které stojí za to si poslechnout.

Určitě mi napište Váš názor na tuto hudební skupinu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy0077 (lucy0077blog.cz) - Fashion blog Lucy0077 (lucy0077blog.cz) - Fashion blog | Web | 15. dubna 2014 v 22:21 | Reagovat

tuhle skupinu znám a jsou božíí

2 Lola-J Lola-J | Web | 20. dubna 2014 v 9:30 | Reagovat

Wow, je to pojaté trošku jinak, to ano, ale zní to pořád skvěle, v tom je ta krása. Jo, i to zpracování klipů mají úžasný. :) Parádní tip.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama